Wystąpiły znakomite osobowości muzyczne z Polski, a gwiazdą wieczoru była Katy Melua. Mam nadzieję, że bawiliście się równie dobrze, jak ja przed telewizorem :D
Oto kilka kadrów:
![]() |
| Damian Ukeje - finalista Bitwy na Głosy |
![]() |
| Prowadzący koncert Wianki nad Wisłą |
![]() |
| Ryszard Rynkowski |
![]() |
| Edyta Górniak z nowym singlem Consequences |
![]() |
| De Mono |
![]() |
| Wilki |
![]() |
| Gość specjalny z Holandii |
![]() |
| Myslovitz z nowym wokalistą |
Prowadzący powiedział, że Sobótka to nasze polskie Walentynki, tylko że lepsze, bo jest cieplej i można je obchodzić w plenerze :) Fakt! Osobiście nie mam nic do walentynek, ale skoro mamy taki cudowny jeden dzień, a właściwie noc w roku, to powinniśmy ja rozsławić na cały świat ;)











Brak komentarzy:
Prześlij komentarz